XXI CARREIRA POPULAR IX MEDIO MARATÓN A FERREIRUA

CARREIRA POPULAR DISTANCIA: 9300m
 
Pto Dorsal Nombre Sx PtoCat T_Final RitmoKm NomClub localidad
1 3175 PEDRO NIMO DEL ORO   29M- 1 29:44 3:12 STRANDS Santiago de Compostela
2 3009 PABLO ISRAEL RODRIGUEZ LOPEZ   34M- 1 31:19 3:23 Asociacion Deportiva Atletica do Sil O Barco
3 3339 XABIER DÍAZ FERNÁNDEZ   39M- 1 32:34 3:31 SAN FERNANDO LUCUS CAIXA RURAL GALEGA Lugo
4 3276 JOSE ANTONIO VELOSO MIRANDA   44M- 1 33:08 3:34 CLUB DE ATLETAS INDEPENDIENTES DE OURENSE OURENSE
5 3343 ANGEL MACEIRAS LAGO   39M- 2 33:44 3:38 SAR-A POUTADA CULLEREDO
6 3011 JAVIER FERNANDEZ VEGA   34M- 2 33:50 3:39 Asociacion Deportiva Atletica do Sil O BARCO DE VALDEORRAS
7 3164 RUBEN RODRIGUEZ VAAMONDE   29M- 2 33:57 3:39 CAMARGO SALGAR SANTIAGO DE COMPOSTELA
8 3351 JOSE MANUEL CORRAL LOPEZ   39M- 3 34:13 3:41 VERXEL Nutrición Deportiva Lugo
9 3345 CONSTANTIN DRAGOMIR   19M- 1 34:55 3:46 sociedade deportiva albions A PONTENOVA
10 3236 DANIEL ALONSO BARGIELA   29M- 3 35:01 3:46 Club Alejandro Gomez new balance porriño
11 3342 FERNANDO PORTO VILLASANTE   54M- 1 35:05 3:47 SAN FERNANDO LUCUS CAIXA RURAL GALEGA LUGO
12 3248 DAVID ALONSO BARGIELA   29M- 4 35:31 3:50 Club Alejandro Gomez new balance Salvaterra do Miño
13 3319 JESUS MANUEL GANDOY VILAR   49M- 1 35:33 3:50 MONTE SEGADE LABORATORIOS NUPEL LUGO
14 3325 ROBERTO BUIDE VAZQUEZ   44M- 2 35:46 3:51 MONTE SEGADE LABORATORIOS NUPEL LUGO
15 3326 MODESTO BARRO ROCHELA   49M- 2 36:03 3:53 OLYMPO - AS PONTES NEDA
16 3382 IVAN MONTES LOMBAO   29M- 5 36:12 3:54 Independiente lugo
17 3211 RUBEN DE VICENTE PRADA   29M- 6 36:16 3:54 atletismo A Gándara Monforte Monforte de lemos
18 3220 FRANCISCO FARIÑAS PERTIERRA   29M- 7 36:18 3:55 C.D.AQUALIFE Otero de Rey
19 3424 MANUEL ANGEL VÁZQUEZ RODRÍGUEZ   39M- 4 36:22 3:55 Independiente Redondela
20 3350 GERARDO PEREZ LENZA   54M- 2 36:30 3:56 VERXEL Nutrición Deportiva LUGO
21 3261 JOSE MIRA FERNANDEZ   39M- 5 36:37 3:57 club burgas atletismo `Pereiro de Aguiar
22 3259 EDUARDO GOY GOMEZ   44M- 3 36:45 3:57 Club Atletismo Porriño redondela
23 3233 DAVID MENDEZ FERREIRO   29M- 8 36:48 3:58 Centro Consultor Asociado-OSYFIC Ismael Carballo Lugo
24 3254 MIGUEL FERNANDEZ NUÑEZ   44M- 4 36:50 3:58 Club Atletismo Coruña Comarca lugo
25 3356 RAFAEL RODRÍGUEZ NOGUEIRA   49M- 3 36:50 3:58 veteranos pabellon ourense Ourense
26 3332 EMILIO JOSE GARRIDO SOBRINO   34M- 3 36:51 3:58 OURENSE AT. ACADEMIA POSTAL oleiros
27 3210 RUBEN RODRIGUEZ DIAZ   29M- 9 37:03 4:00 atletismo A Gándara Monforte Monforte de lemos
28 3370 MARCOS LAGE ARES   34M- 4 37:04 4:00 Independiente FRIOL
29 3258 ALBERTO CARBALLIDO FALCÓN   29M- 10 37:04 4:00 CLUB ATLETISMO MONUMENTAL DE LUGO lugo
30 3400 RAMÓN GONZÁLEZ SOMOZA   34M- 5 37:06 4:00 Independiente BOVEDA
31 3205 MANUEL RODRIGUEZ TEIJEIRO   39M- 6 37:17 4:01 Asociacion Deportiva Atletica do Sil O Barco de Valdeorras
32 3044 JUAN CARLOS FERNANDEZ CARIDE   44M- 5 37:21 4:01 Kórpore Carballiño amoeiro
33 3333 XOSE RAMON BLANCO   44M- 6 37:34 4:03 OURENSE AT. ACADEMIA POSTAL ourense
34 3015 XOÁN CARLOS FEIXÓO MIRÓN   49M- 4 37:38 4:03 veteranos pabellon ourense Ourense
35 3139 DIEGO SOTO FEIJOO   34M- 6 37:47 4:04 Independiente OURENSE
36 3419 JAVIER SÁNCHEZ LÓPEZ   39M- 7 37:56 4:05 Independiente LUGO
37 3279 JOSE LUIS DIAZ VAZQUEZ   49M- 5 38:02 4:06 CLUB DE CORREDORES BRETAÑA LUGO
38 3304 JOSE ENRIQUE FIDALGO VILA   39M- 8 38:09 4:07 MONTE SEGADE LABORATORIOS NUPEL Lugo
39 3225 DANIEL LOPEZ CANTO   44M- 7 38:14 4:07 CATEDRATICOS DO ASFALTO LUGO
40 3086 DIEGO FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ   29M- 11 38:20 4:08 Independiente Monforte de Lemos
41 3206 RICARDO CELA FERNANDEZ   39M- 9 38:26 4:08 Asociacion Deportiva Atletica do Sil O BARCO DE VALDEORRAS
42 3306 JOSE LUIS TORRES LOPEZ   44M- 8 38:30 4:09 MONTE SEGADE LABORATORIOS NUPEL LUGO
43 3267 SANTIAGO CONDE BERMÚDEZ   49M- 6 38:42 4:10 club burgas atletismo OURENSE
44 3128 CARLOS VÁZQUEZ BARREIROS   34M- 7 38:43 4:10 Independiente Lalín
45 3358 PEDRO PÉREZ ÁLVAREZ   54M- 3 38:53 4:11 veteranos pabellon ourense Ourense
46 3375 MANUEL FERRO DOPICO   34M- 8 38:53 4:11 Independiente AS PONTES
47 3041 JUAN ROMERO FERNÁNDEZ   29M- 12 38:54 4:11 CLUB DE ATLETAS INDEPENDIENTES DE OURENSE OURENSE
48 3229 ROBERTO CARRACEDO FERNANDEZ   39M- 10 39:04 4:13 CATEDRATICOS DO ASFALTO lugo
49 3305 MANUEL TRABADA GOMEZ   49M- 7 39:06 4:13 MONTE SEGADE LABORATORIOS NUPEL LUGO
50 3033 SERAFIN CID PAZ   44M- 9 39:14 4:14 c.d. val da rabeda ourense
51 3290 FERNANDO RODRIGUEZ VILARINO   44M- 10 39:18 4:14 CLUBE ESCOLA ATLETISMO DEZA LALIN
52 3354 JOSE LUIS REY FERNANDEZ   59M- 1 39:23 4:15 veteranos pabellon ourense Ourense
53 3255 EDUARDO OTERO SALGADO   44M- 11 39:26 4:15 CLUB ATLETISMO EL PROGRESO LUGO
54 3389 DAVID VAZQUEZ VAZQUEZ   39M- 11 39:33 4:16 Independiente MONFORTE DE LEMOS
55 3284 ALBERTO DIAZ PORTAS   44M- 12 39:34 4:16 CLUB KAYAK TUDENSE GOIAN- TOMIÑO
56 3431 DIEGO MARTINEZ RIBAO   29M- 13 39:36 4:16 Independiente ourense
57 3313 JOSE LUIS SANTOS FERREIRO   49M- 8 39:39 4:16 MONTE SEGADE LABORATORIOS NUPEL rabade
58 3415 CARLOS ALFONSO RAMOS GALLEGO   34M- 9 39:40 4:16 Independiente Lugo
59 3051 FRANCISCO JAVIER ORTEGA INFIESTA   39M- 12 39:45 4:17 Ourense Ourense
60 3171 RUBEN FERNANDEZ RODRIGUEZ   34M- 10 39:51 4:18 club burgas atletismo OURENSE
61 3031 FELIX RODRIGUEZ ANSIA   44M- 13 40:07 4:19 BURGAS ATLETISMO OURENSE OURENSE
62 3102 ABEL MARTÍNEZ GONZÁLEZ   34M- 11 40:09 4:19 Independiente Barbadás
63 3302 PABLO DIAZ GAY   34M- 12 40:17 4:20 MONTE SEGADE LABORATORIOS NUPEL Lugo
64 3310 JOSE MANUEL MARTINEZ FERNANDEZ   39M- 13 40:19 4:21 MONTE SEGADE LABORATORIOS NUPEL LUGO
65 3115 FRANCISCO JAVIER DOMINGUEZ ZUFIAURRE   34M- 13 40:25 4:21 Independiente o,carballiño
66 3379 LUISA GONZALEZ SOMOZA F- 1 29F- 1 40:31 4:22 Independiente Bóveda
67 3416 SERGIO PEREZ ALVAREZ   39M- 14 40:33 4:22 Independiente OURENSE
68 3285 MIGUEL ANGEL VILABOY ROMERO   34M- 14 40:36 4:22 Club Olimpo As Pontes As Pontes
69 3047 ALVARO ARIAS MOREIRAS   19M- 2 40:37 4:23 OAAP MONFORTE DE LEMOS
70 3063 BRAIS RODRIGUEZ SANCHEZ   29M- 14 40:47 4:24 Independiente Monforte de lemos
71 3078 JUAN CARLOS SALGADO VEGA   44M- 14 40:47 4:24 Independiente naron
72 3074 ANGEL CID QUINTAS   39M- 15 40:50 4:24 Independiente ALLARIZ
73 3077 JESUS RODRÍGUEZ BLANCO   54M- 4 40:52 4:24 Independiente Ourense
74 3016 IVAN ARMESTO FERNANDEZ   19M- 3 40:54 4:24 atletismo A Gándara Monforte sober
75 3103 ANTONIO PENA LOMBA   49M- 9 41:00 4:25 Independiente a guarda
76 3390 JOSÉ RUBÉN CALVO FDEZ   39M- 16 41:03 4:25 Independiente BARBADÁS
77 3418 ALBERTO LÓPEZ VÁZQUEZ   34M- 15 41:04 4:25 Independiente Lugo
78 3143 JOHN LOPEZ MARQUES   39M- 17 41:07 4:26 Independiente LOSADA DEL BIERZO
79 3445 XOSÉ MANUEL MEIJOME SÁNCHEZ   44M- 15 41:10 4:26 Asociacion Deportiva Atletica do Sil Ponferrada
80 3349 FRANCISCO ULLOA PRADO   44M- 16 41:15 4:27 UNIVERSIDADE DE SANTIAGO DE COMPOSTELA TABOADA
81 3367 JESUS FERNANDEZ RICO   34M- 16 41:20 4:27 Independiente LUGO
82 3369 LUIS GOMEZ SANCHEZ   34M- 17 41:22 4:27 Independiente O CORGO
83 3274 ANTONIO GARCÍA PARDO   39M- 18 41:25 4:28 CLUB CICLISTA CORRECAMIÑOS LUGO Lugo
84 3046 JOSE MARIA MAYO FIGUEROA   19M- 4 41:26 4:28 MUROSARQUEOLOXICO.org MUROS
85 3237 ALBERTO GONZALEZ LOPEZ   44M- 17 41:28 4:28 Club Alejandro Gomez new balance VIGO
86 3112 JOSE MANUEL FERREIRO VAZQUEZ   44M- 18 41:36 4:29 Independiente OURENSE
87 3365 VICTOR LOPEZ BELLO   29M- 15 41:38 4:29 ZEPPELIN ATLÉTICO Guitiriz
88 3346 HIGINIO MARTÍNEZ FERNÁNDEZ   34M- 18 41:48 4:30 Universidad de Melbourne Lugo
89 3293 ANTONIO RIERA CACHERO   69M- 1 41:59 4:31 CLUBE ESCOLA ATLETISMO DEZA LALIN
90 3321 JAVIER LOPEZ RODRIGUEZ   49M- 10 42:08 4:32 MONTE SEGADE LABORATORIOS NUPEL LUGO
91 3436 IVÁN DIÉGUEZ BALADRÓN   34M- 19 42:09 4:32 Independiente OURENSE
92 3029 MANUEL FRANCO CIVIDANES   54M- 5 42:14 4:33 BUGALLAS MOBLES A Guarda
93 3250 JOSE LUIS SIMOES FERNÁNDEZ   49M- 11 42:20 4:34 Club Alejandro Gomez new balance Vigo
94 3251 TERESA CORRAL MARCOS F- 2 44F- 1 42:21 4:34 Club Atletismo Coruña Comarca LUGO
95 3037 JUAN RAMON RODRIGUEZ PEAGUDA   44M- 19 42:29 4:34 c.d. val da rabeda taboadela
96 3442 JOSE ANTONIO GOMEZ SANCHEZ   44M- 20 42:31 4:35 Independiente ourense
97 3138 JOSE JAVIER FERNANDEZ GONZALEZ   44M- 21 42:36 4:35 Independiente OURENSE
98 3378 JUAN MANUEL GONZALEZ QUIROGA   59M- 2 42:39 4:36 Independiente Ourense
99 3146 ENRIQUE CRESPO PAZOS   29M- 16 42:45 4:36 Independiente redondela
100 3372 JOSÉ ANTONIO SANDIANES LORENZO   59M- 3 42:45 4:36 Independiente PEREIRO DE AGUIAR
101 3226 ALBERTO ARIAS TORRON   39M- 19 42:47 4:36 CATEDRATICOS DO ASFALTO LUGO
102 3340 JOSE LUIS CASTRO VAZQUEZ   59M- 4 42:48 4:37 SAN FERNANDO LUCUS CAIXA RURAL GALEGA LUGO
103 3385 HENRIQUE VAZQUEZ CARRICOBA   59M- 5 42:49 4:37 Independiente LUGO
104 3080 PEDRO FONSECA TEIGEIRO   29M- 17 42:56 4:37 Independiente Monforte de Lemos
105 3036 JESUS VILA BLANCO   49M- 12 43:00 4:38 c.d. val da rabeda TABOADELA
106 3203 ENRIQUE GUTIERREZ VAZQUEZ   39M- 20 43:04 4:38 ACADE Boimorto
107 3130 CASTOR TOMBO CANTARILLA   44M- 22 43:07 4:39 Independiente pontevedra
108 3432 CARLOS TORRES LOPEZ   39M- 21 43:08 4:39 Independiente LUGO
109 3289 DAVID GARCIA CURROS   49M- 13 43:09 4:39 CLUBE ESCOLA ATLETISMO DEZA LALIN
110 3099 SONIA GESTIDO RODRIGUEZ F- 3 34F- 1 43:20 4:40 Independiente cangas de morrazo
111 3067 GUILLERMO MATEOS GARCÍA   39M- 22 43:24 4:40 Independiente OURENSE
112 3287 MANUEL RODRIGUEZ RODRIGUEZ   59M- 6 43:25 4:41 CLUBE ESCOLA ATLETISMO DEZA LALIN
113 3213 LUIS ALBERTO DIAZ DIAZ   34M- 20 43:25 4:41 atletismo A Gándara Monforte monforte de lemos
114 3018 MANUEL FERNÁNDEZ MEMBRILLA   44M- 23 43:26 4:41 atletismo A Gándara Monforte Monforte de Lemos
115 3359 JOSE ANTONIO SALGADO RUA   39M- 23 43:36 4:42 YO, MI, ME, CONMIGO. OURENSE
116 3207 PABLO FERNÁNDEZ VALENCIA   44M- 24 43:36 4:42 ATHLOS OURENSE
117 3249 IVÁN ABAL PULLEIRO   34M- 21 43:40 4:42 Club Alejandro Gomez new balance Vigo
118 3260 JOSE LUIS CABO BEN   39M- 24 43:49 4:43 club burgas atletismo Ourense
119 3295 FELIPE IGLESIAS MIRA   39M- 25 43:53 4:44 ESPRINTES INDE NAI - OURENSE RUNNING TEAM Ourense
120 3426 OSCAR REY MARTINEZ   39M- 26 43:54 4:44 Independiente LUGO
121 3158 JOSE ANTONIO CASANOVA PEREZ   54M- 6 43:56 4:44 Independiente monforte de lemos
122 3404 ANTÓN GÓMEZ ARIAS   44M- 25 44:02 4:45 Independiente Lugo
123 3320 YOLANDA ESCARCEGA CARREIRA F- 4 39F- 1 44:10 4:45 MONTE SEGADE LABORATORIOS NUPEL LUGO
124 3328 JOSE ALBERTO ATANES IGLESIAS   39M- 27 44:10 4:45 OS BAZUNTXAS O CARBALLIÑO
125 3218 JESÚS CARLOS QUINTAS BARROS   39M- 28 44:13 4:46 BEARIZ TRIATLON Ourense
126 3028 MARCOS GONZÁLEZ RODRÍGUEZ   39M- 29 44:19 4:46 atletismo A Gándara Monforte Monforte de Lemos
127 3113 JOSE MANUEL FEIJOO GONZALEZ   49M- 14 44:19 4:46 Independiente OURENSE
128 3066 CRISÓBAL MATEOS GARCÍA   39M- 30 44:20 4:46 Independiente OURENSE
129 3353 CARLOS GUEDE BLANCO   49M- 15 44:21 4:47 veteranos pabellon ourense Ourense
130 3014 MANUEL GARCIA ALFONSO   69M- 2 44:25 4:47 Asociacion Deportiva Atletica do Sil Arcos de San Lorenzo (Villamartin)
131 3420 JOSE ANTONIO BLANCO GONZALEZ   39M- 31 44:25 4:47 Independiente ourense
132 3032 ISMAEL MATA   49M- 16 44:26 4:47 C.A.R. Marisqueiro Paredes de Coura
133 3010 MIGUEL ANGEL FERNANDEZ RODRIGUEZ   44M- 26 44:27 4:47 Asociacion Deportiva Atletica do Sil O BARCO DE VALDEORRAS
134 3081 CASIMIRO HERVELLA ABELAIRA   44M- 27 44:28 4:47 Independiente A RUA
135 3380 MARIO DANIEL VARELA CRESPO   29M- 18 44:29 4:47 Independiente O Carballiño
136 3377 ALFREDO SEIJAS SANMARTÍN   39M- 32 44:30 4:47 Independiente lugo
137 3275 JOSE LUIS SANTISO LEGASPI   44M- 28 44:33 4:48 CLUB CICLISTA CORRECAMIÑOS LUGO LUGO
138 3402 NOHEMI FREIJO DIAZ F- 5 34F- 2 44:34 4:48 Independiente LUGO
139 3240 DOMINGO MANUEL LOPEZ PENA   39M- 33 44:44 4:49 Club Alejandro Gomez new balance LUGO
140 3084 FERNANDO VAZQUEZ MARTINEZ   49M- 17 44:46 4:49 Independiente MEICENDE
141 3395 FERNANDO GARCIA TRINCADO   29M- 19 44:48 4:50 Independiente VILAMARTIN DE VALDEORRAS
142 3126 MANUEL IGLESIAS NANÍN   44M- 29 44:50 4:50 Independiente O Carballiño
143 3089 FERMIN RODRIGUEZ SIRVENT   54M- 7 44:53 4:50 Independiente OURENSE
144 3417 PABLO RODRIGUEZ-LORASQUE VAZQUEZ   39M- 34 44:54 4:50 Independiente LUGO
145 3097 CELSO FERNANDEZ CONTRERAS   49M- 18 44:59 4:51 Independiente ourense
146 3298 ELISEO CORRAL VEIGA   59M- 7 44:59 4:51 FUNDACIÓN AZKAR LUGO lugo
147 3376 FERNANDO ABUÍN GOMEZ   44M- 30 45:08 4:52 Independiente LUGO
148 3438 ERNESTO PICOUTO DURAN   44M- 31 45:10 4:52 Independiente Ourense
149 3408 DOMY GARCIA BLANCO   59M- 8 45:15 4:52 Independiente cueto
150 3152 RONALD LORITE RODRIGUEZ   34M- 22 45:16 4:52 Independiente OURENSE
151 3114 OMAR LOPEZ BOELLE   39M- 35 45:16 4:53 Independiente lugo
152 3311 JOSE BENITO PEREIRO CASTIÑEIRAS   44M- 32 45:20 4:53 MONTE SEGADE LABORATORIOS NUPEL LUGO
153 3151 FRANCISCO JAVIER SUAREZ BERMUDEZ   34M- 23 45:21 4:53 Independiente SANTIAGO DE COMPOSTELA
154 3355 ALFONSO FERNANDEZ BOUZADA   +69M- 1 45:23 4:53 veteranos pabellon ourense Ourense
155 3263 PILAR GONZALES IGLESIAS F- 6 54F- 1 45:23 4:53 club burgas atletismo OURENSE
156 3123 JORGE RODRIGUEZ VARGAS   34M- 24 45:28 4:54 Independiente OURENSE
157 3034 JOSE FERNANDEZ BARRACEL   69M- 3 45:35 4:54 c.d. val da rabeda ourense
158 3281 LAURA GONTA NOVO F- 7 29F- 2 45:37 4:55 CLUB FLUVIAL LUGO LUGO
159 3314 JOSE MANUEL ALONSO PEREZ   54M- 8 45:37 4:55 MONTE SEGADE LABORATORIOS NUPEL LUGO
160 3317 PEPE LÓPEZ RÍOPEDRE   44M- 33 45:41 4:55 MONTE SEGADE LABORATORIOS NUPEL LUGO
161 3413 JESUS ALONSO TAJES   34M- 25 45:44 4:55 Independiente LUGO
162 3227 JOSE GARCIA PINAL   44M- 34 45:47 4:56 CATEDRATICOS DO ASFALTO LUGO
163 3231 GERMAN GONZALEZ SEREN   39M- 36 45:48 4:56 CATEDRÁTICOS DO ASFALTO LUGO
164 3430 HUGO FERNÁNDEZ FRANCO   34M- 26 45:52 4:56 Independiente Lugo
165 3247 J. BENITO ABELLAS OTERO   49M- 19 45:59 4:57 Club Alejandro Gomez new balance Ourense
166 3286 JUAN CARLOS BARRO ROCHELA   44M- 35 46:01 4:57 club Olympo As Pontes as pontes
167 3403 ANA MARIA DOPICO RODRIGUEZ F- 8 34F- 3 46:01 4:57 Independiente as pontes
168 3299 VANESSA LÓPEZ BOELLE F- 9 34F- 4 46:19 4:59 FUNDACIÓN AZKAR LUGO LUGO
169 3308 JOSE SILVOSA PIÑEIRO   49M- 20 46:19 4:59 MONTE SEGADE LABORATORIOS NUPEL LUGO
170 3363 FÉLIX MÉNDEZ TOURAL   39M- 37 46:21 4:59 ZEPPELIN ATLÉTICO Lugo
171 3132 PABLO LABANDEIRA MÉNDEZ   34M- 27 46:27 5:00 Independiente Monforte de Lemos
172 3208 DIEGO MANUEL MARTINEZ GONZALEZ   39M- 38 46:29 5:00 atletismo A Gándara Monforte Monforte de Lemos
173 3282 EMILIO GONTA PEREIRO   69M- 4 46:35 5:01 CLUB FLUVIAL LUGO LUGO
174 3283 CARMEN NOVO VARELA F- 10 54F- 2 46:35 5:01 CLUB FLUVIAL LUGO LUGO
175 3257 ADRIÁN FALCÓN VÁZQUEZ   19M- 5 46:39 5:01 CLUB ATLETISMO MONUMENTAL DE LUGO LUGO
176 3434 ENRIQUE IGLESIAS RIVERA   69M- 5 46:41 5:02 Independiente OURENSE
177 3386 JOSE FERNANDEZ AMORIN   49M- 21 46:41 5:02 Independiente Ourense
178 3173 MIGUEL RUA VAZQUEZ   39M- 39 46:48 5:02 Independiente lalín
179 3110 MARILO MOREDA CANAL F- 11 44F- 2 46:49 5:02 Independiente ourense
180 3239 OSCAR PARDO GOMEZ   34M- 28 46:54 5:03 Club Alejandro Gomez new balance LUGO
181 3026 JOSE LUIS MACEDA VILARIÑO   44M- 36 46:55 5:03 atletismo A Gándara Monforte pobra do brollon
182 3118 LETICIA RODRIGUEZ SILVA F- 12 39F- 2 46:55 5:03 Independiente MONFORTE DE LEMOS
183 3142 MANUEL ROMERO PÉREZ   54M- 9 46:57 5:03 Independiente ourense
184 3214 ESTELA GARCIA DA RIBEIRA F- 13 29F- 3 46:58 5:03 atletismo A Gándara Monforte lugo
185 3116 XABIER PULGAR RODRIGUEZ   34M- 29 46:59 5:04 Independiente OURENSE
186 3092 GELASIO RODRIGUEZ IGLESIAS   34M- 30 46:59 5:04 Independiente NOGUEIRA DE RAMUIN
187 3411 ANA ABUÍN RODRÍGUEZ F- 14 29F- 4 47:04 5:04 Independiente Lugo
188 3396 ALFONSO GONZÁLEZ SELAS   54M- 10 47:11 5:05 Independiente Ourense
189 3292 MARÍA TERESA SEOANE CASTRO F- 15 39F- 3 47:14 5:05 CLUBE ESCOLA ATLETISMO DEZA SILLEDA
190 3058 JOSE FRANCISCO GIL MOREIRA   59M- 9 47:18 5:06 VETERAN@S DE GALICIA MARIN
191 3373 JESÚS ARES FRAGA   39M- 40 47:19 5:06 Independiente Vilalba
192 3371 MANUEL LORENZO LÓPEZ REBOIRO   29M- 20 47:21 5:06 Independiente catro de rei
193 3098 JOSE GONZALEZ ALVAREZ   44M- 37 47:24 5:06 Independiente QUIROGA
194 3167 MARTIN ARTIME PEREZ   39M- 41 47:24 5:06 Independiente QUIROGA
195 3338 ANTONIO LÓPEZ REBOIRO   19M- 6 47:31 5:07 SAN FERNANDO LUCUS CAIXA RURAL GALEGA Castro de Rei
196 3160 XOSÉ MANUEL PACHO BLANCO   39M- 42 47:33 5:07 Independiente Ourense
197 3159 MANUEL PICOUTO DURAN   49M- 22 47:33 5:07 Independiente ourense
198 3145 PABLO MARIÑO DIAZ   44M- 38 47:39 5:08 Independiente monforte de lemos
199 3309 RICARDO JOSE LOPES CANAVARRO   29M- 21 47:41 5:08 MONTE SEGADE LABORATORIOS NUPEL CASTRO DE REI
200 3421 PABLO MARTINEZ SOTO   49M- 23 47:47 5:09 Independiente OURENSE
201 3038 VICTOR GRANDE NIETO   29M- 22 47:47 5:09 CASA DA XUVENTUDE OURENSE o cumial
202 3215 LUÍS GRACILIANO IGLESIAS GONZÁLEZ   69M- 6 47:50 5:09 atletismo A Gándara Monforte ARTEIXO
203 3030 DOLORES GONZALEZ ENRIQUEZ F- 16 44F- 3 47:54 5:10 BUGALLAS MOBLES A GUARDA
204 3003 JAIME RAPOSO ARIAS   49M- 24 47:55 5:10 ADAS PROINOR O BARCO DE VALDEORRAS
205 3147 JUAN ANTONIO FERNÁNDEZ LORENZO   34M- 31 47:57 5:10 Independiente Ourense
206 3149 RUBEN SOBRINO   34M- 32 48:05 5:11 Independiente ourense
207 3412 MANUEL ANTONIO FREIXO LÓPEZ   34M- 33 48:11 5:11 Independiente As Nogais
208 3303 MAR PORTO REQUEJO F- 17 34F- 5 48:21 5:12 MONTE SEGADE LABORATORIOS NUPEL LUGO
209 3291 MANUEL PENA VILLAVERDE   49M- 25 48:31 5:13 CLUBE ESCOLA ATLETISMO DEZA Lalín
210 3398 JUAN VILLAR ALVAREZ   44M- 39 48:39 5:14 Independiente Ourense
211 3124 GABRIEL PACIO PIÑEIRO   19M- 7 48:40 5:14 Independiente BÓVEDA
212 3422 BENIGNA TOIRAN LOPEZ F- 18 29F- 5 48:44 5:15 Independiente Lugo
213 3437 SERGIO LÓPEZ REY   34M- 34 48:46 5:15 Independiente A CORUÑA
214 3154 JOSE LUIS RODRIGUEZ LOPEZ   34M- 35 48:50 5:16 Independiente monforte de lemos
215 3428 ISMAEL BECERR PALLARES   39M- 43 48:53 5:16 Independiente LUGO
216 3366 ALFONSO MENDEZ TOURAL   44M- 40 48:53 5:16 ZEPPELIN ATLÉTICO monterroso
217 3085 ARTURO RABUÑAL VAZQUEZ   54M- 11 49:04 5:17 Independiente MEICENDE
218 3019 VERNER CAUTEUR   34M- 36 49:10 5:18 atletismo A Gándara Monforte FERREIRA DE PANTÓN
219 3410 VÍCTOR MONSERRAT PRATS   44M- 41 49:13 5:18 Independiente MONFORTE DE LEMOS
220 3174 DANIEL LÁZARE VILA   49M- 26 49:18 5:19 C.D.AQUALIFE Guntín
221 3444 MAXIMINO LAGARES CARRO   39M- 44 49:29 5:20 Independiente Sigüeiro
222 3443 ROCIO MENDEZ LOPEZ F- 19 34F- 6 49:36 5:20 Independiente LUGO
223 3407 JOSE BAAMONDE JORGE   49M- 27 49:44 5:21 Independiente LUGO
224 3150 MANUEL SANCHEZ SECO   44M- 42 49:47 5:22 Independiente ourense
225 3245 VICTOR MANUEL CASTRO FERNANDEZ   34M- 37 49:59 5:23 Club Alejandro Gomez new balance lugo
226 3172 MARIA ELENA ARES PEREZ F- 20 44F- 4 50:14 5:25 Independiente lugo
227 3374 JOSE ANIBAL GARCIA DIAZ   54M- 12 50:17 5:25 Independiente LUGO
228 3129 EMILIO REY PEREZ   44M- 43 50:18 5:25 Independiente ourense
229 3136 ANTONIO SANCHEZ VAZQUEZ   54M- 13 50:27 5:26 Independiente MONTERROSO
230 3318 ANA RODRIGUEZ CAPON F- 21 39F- 4 50:37 5:27 MONTE SEGADE LABORATORIOS NUPEL LUGO
231 3294 YSOLINA BERNÁRDEZ PÁJARO F- 22 49F- 1 50:42 5:28 CLUBE ESCOLA ATLETISMO DEZA LALIN
232 3121 IVAN LOPEZ PEREZ   19M- 8 50:49 5:28 Independiente Monforte de Lemos
233 3133 BEGOÑA PEREZ SOUSA F- 23 39F- 5 50:50 5:28 Independiente OURENSE
234 3064 MARTIN ALEMPARTE VIDAL   34M- 38 51:00 5:30 Independiente quiroga
235 3144 LUIS J. GOMEZ SOUTO   44M- 44 51:03 5:30 Independiente VIGO
236 3125 JACOBO PACIO TRAVESO   29M- 23 51:10 5:31 Independiente BÓVEDA
237 3387 ANTONIO BERMEJO CONDE   69M- 7 51:15 5:31 Independiente OURENSE
238 3090 CARLOS LOPEZ GEGUNDE   39M- 45 51:28 5:33 Independiente monforte de lemos
239 3272 SUSANA BAYO BESTEIRO F- 24 34F- 7 51:50 5:35 CLUB CASA DA XUVENTUDE OURENSE Ourense
240 3061 SANCHO BARROS SUAREZ   +69M- 2 51:56 5:35 VIEIRASA VIGO
241 3242 DAVID PORTELA YAÑEZ   39M- 46 52:09 5:37 Club Alejandro Gomez new balance vigo
242 3101 BRIAN HALLIDAY   59M- 10 52:09 5:37 Independiente castro de rei
243 3219 JESUS BERNAL GOMEZ   69M- 8 52:21 5:38 C.D. Egovarros-Viveiro FERROL
244 3027 MERCEDES LÓPEZ ALVÁREZ F- 25 44F- 5 52:29 5:39 atletismo A Gándara Monforte Monforte de Lemos
245 3091 FRANCISCO JAVIER RODRÍGUEZ RÓDRIGUEZ   49M- 28 52:31 5:39 Independiente Monforte de Lemos
246 3165 BENJAMÍN MARTINEZ DEL HUERTO   34M- 39 52:42 5:40 Independiente QUIROGA
247 3083 ANDRES NOVOOA ARZA   39M- 47 52:43 5:41 Independiente quiroga
248 3238 SANDRA VILA VAQUEIRO F- 26 39F- 6 52:47 5:41 Club Alejandro Gomez new balance SALVATIERRA
249 3362 MARIA ISABEL CORRAL GARCIA F- 27 39F- 7 53:10 5:43 ZEPPELIN ATLÉTICO LUGO
250 3087 PURIFICACION PEREZ GONZALEZ F- 28 44F- 6 53:30 5:46 Independiente toen
251 3235 CONSUELO DIONILDA LAGO DOLDAN F- 29 54F- 3 53:42 5:47 Club Alejandro Gomez new balance BAIONA
252 3100 LISETTE HALLIDAY F- 30 54F- 4 53:43 5:47 Independiente castro de rei
253 3330 BEA CID ARIAS F- 31 34F- 8 53:47 5:47 os das sete Ourense
254 3134 JOSE CARLOS GONZALEZ ALMANSA   39M- 48 53:47 5:47 Independiente barbadas
255 3095 PATRICIA SALGADO LOPEZ F- 32 34F- 9 54:06 5:50 Independiente OURENSE
256 3137 JOSE LUIS SANCHEZ VAZQUEZ   59M- 11 54:16 5:51 Independiente MONTERROSO
257 3104 FERMIN LOPEZ CABANA   44M- 45 54:49 5:54 Independiente SARRIA
258 3337 PATRICIA BARRO ROCHELA F- 33 39F- 8 54:51 5:54 Ribeiron-As Pontes Lugo
259 3072 ANA GARCIA VILLAR F- 34 44F- 7 55:10 5:56 Independiente monterroso
260 3246 JAVIER CASTRO FERNANDEZ   29M- 24 55:10 5:56 Club Alejandro Gomez new balance lugo
261 3082 AMALIA OTERO GONZALEZ F- 35 +54F- 1 55:28 5:58 Independiente Marín
262 3360 CRISTINA GUIZAN CASTRO F- 36 34F- 10 55:35 5:59 ZEPPELIN ATLÉTICO lugo
263 3399 OSCAR GARCÍA DOMÍNGUEZ   39M- 49 55:54 6:01 Independiente LUGO
264 3414 ALEJANDRA RITA VAZQUEZ DE LA FUENTE F- 37 29F- 6 56:13 6:03 Independiente LUGO
265 3012 CARMEN EXPÓSITO FERNÁNDEZ F- 38 54F- 5 56:21 6:04 Asociacion Deportiva Atletica do Sil Monforte de Lemos
266 3361 PAULA LOPEZ BELLO F- 39 29F- 7 56:28 6:05 ZEPPELIN ATLÉTICO guitiriz
267 3022 OSCAR JOSE ALVAREZ   69M- 9 56:34 6:05 atletismo A Gándara Monforte A Pobra do Brollón
268 3093 ALVARO RODRIGUEZ ALVAREZ   34M- 40 56:37 6:06 Independiente San Clodio
269 3065 FERNANDO RODRÍGUEZ MOURE   44M- 46 56:40 6:06 Independiente Taboada
270 3392 BEATRIZ ARIAS FERNANDEZ F- 40 34F- 11 57:05 6:09 Independiente A CORUÑA
271 3013 FRANCISCO BAO ESTEVEZ   69M- 10 57:30 6:11 Asociacion Deportiva Atletica do Sil O BARCO DE VALDEORRAS
272 3088 ÁNGEL LÓPEZ MOSQUERA   34M- 41 57:31 6:12 Independiente Monforte de Lemos
273 3423 XULIO LÓPEZ PIÑEIRO   39M- 50 58:03 6:15 Independiente Bóveda
274 3109 GONZALO ALVAREZ CAMPOMANES   59M- 12 58:16 6:16 Independiente monforte de lemos
275 3075 MAYTE RODRIGUEZ LOPEZ F- 41 39F- 9 58:23 6:17 Independiente MADRID
276 3155 EVA REGUEIRO PEDREIRA F- 42 34F- 12 58:41 6:19 Independiente Anceis-Cambre
277 3273 ANA BROZ PADERNE F- 43 34F- 13 58:42 6:19 CLUB CASA DA XUVENTUDE OURENSE PARGA - GUITIRIZ
278 3024 BELÉN RODRÍGUEZ ALVÁREZ F- 44 34F- 14 1:00:29 6:31 atletismo A Gándara Monforte MONFORTE DE LEMOS
279 3216 DIEGO VALCARCE BEHAGUE   44M- 47 1:00:30 6:31 atletismo A Gándara Monforte monfote de lemos
280 3079 PATRICIA LOSADA BORRAJO F- 45 29F- 8 1:00:50 6:33 Independiente ORENSE
281 3021 NATALIA GRAN CASTÁN F- 46 39F- 10 1:01:37 6:38 atletismo A Gándara Monforte Monforte de Lemos
282 3394 MARIA TERESA CORTIZO COSME F- 47 34F- 15 1:01:51 6:39 Independiente lugo
283 3043 JUAN FERNÁNDEZ LLAMES   29M- 25 1:02:44 6:45 EL GAITEIRO VILLAVICIOSA VILLAVICIOSA
284 3131 JAVIER ILLANES LUGO   39M- 51 1:02:44 6:45 Independiente Monforte de Lemos
285 3224 RAQUEL CASTIÑEIRA CASTELO F- 48 34F- 16 1:11:19 7:41 C.D.AQUALIFE Lugo
286 3007 VICTORIANO BERZOSA APARICIO   +69M- 3 1:40:20 10:48 Asociacion Deportiva Atletica do Sil O BARCO DE VALDEORRAS